Analityk Systemów Business Intelligence

Lokalizacja(e):
Polska,Gdańsk,pomorskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:LPP S.A.
Data ogłoszenia:2017.11.16

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wspomaganie klientów w identyfikacji i definiowaniu potrzeb analiz i raportów (prowadzenie prezentacji dla klienta, organizacja warsztatów),
  • Analiza i przekładanie wymagań biznesowych na koncepcję rozwiązania Business Intelligence,
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej oraz makiet proponowanych rozwiązań,
  • Tworzenie nowych produktów biznesowych Business Intelligence i Big Data, wsparcie w ich kreowaniu i sprzedaży,
  • Prowadzenie rozmów z klientami i utrzymywanie z nimi relacji biznesowej,
  • Weryfikacja zmian w projektach pod kątem ich spójności i zgodności z architekturą,
  • Współpraca z deweloperami, wsparcie w zakresie analizy technicznej, analiza danych źródłowych i opracowanie zasilania hurtowni,
  • Testy oddanych funkcjonalności,
  • Tworzenie oraz rozwijanie raportów.

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobrze znają procesy biznesowe Retail Fast Fashion,
  • Znają Zagadnia Statystyczne oraz posiadają wiedzę z zakresu planowania lub alokacji min. 2 lata.
  • Znają program Excel.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełen etat w Departamencie IT.
  • Intensywne wdrożenie i nabycie wiedzy z zakresu tworzenia nowych funkcjonalności w systemach klasy BI (Microsoft, Oracle).
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy wykorzystaniu nowych technologii, praca na bardzo dużych wolumenach danych, kilkadziesiąt tera, tabele wielomiliardowe.
  • Zdobycie wiedzy związanej z obszarami: łańcucha dostaw, planowania, prognozowania, sprzedaży, inwestycji.
  • Zdobycie wiedzy związanej z użyciem narzędzi analitycznych typu język R, Data Mining (SSAS).
  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Prywatna opieka medyczna i karta Multisport na preferencyjnych warunkach,
  • Bony zniżkowe na zakupy w salonach.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

Mechanik

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Stanisławów Pierwszy, mazowieckie

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA