Kierownik Zmiany

Lokalizacja(e):
Polska,Błonie,mazowieckie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Eurocash S.A.
Data ogłoszenia:2017.11.09

Kluczowe zadania:·
  • Ustalenie KPI logistycznych, monitorowanie pracy magazynierów;
  • Zarządzanie miejscami składowania w magazynie;
  • Aktualizowanie i nadzór nad prawidłowym utrzymaniem mapy magazynu;
  • Kontrola stanów magazynowych;
  • Przygotowywanie bieżących raportów dla przełożonego;
  • Bieżące czynności magazynowe.
Idealny kandydat powinien:·
  • Posiadać doświadczenie w obszarze gospodarki magazynowej w nowocześnie zarządzanym Centrum Dystrybucyjnym;
  • Znać pakiet MS Office w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z MS Excel;
  • Znać programy SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Posiadać zdolności analityczne i interpretacji danych liczbowych;
  • Być skrupulatny, dociekliwy i dokładny;
  • Być komunikatywny i otwarty na prace zespołową.
Na tym stanowisku zapewniamy:·
  • Pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Pracę w miłej atmosferze w zespole, który z pasją podchodzi do swoich zadań;
  • Bogaty pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, możliwość skorzystania z opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie, różnego rodzaju akcje socjalne.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA