Specjalista ds. Zakupów/ nowe elewacje- szklane i aluminiowe

Kyotec Polska Sp.z.o.o. ( zobacz stronę pracodawcy )
Lokalizacja(e):
Polska,Warszawa,mazowieckie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Kyotec Polska Sp.z.o.o.
Data ogłoszenia:2017.11.08

Miejsce pracy: Warszawa
Forma zatrudnienia: Pełny etat
Wymagane wykształcenie: wyższe
Opis stanowiska:
 Realizacja procesów zakupowych
 Przeprowadzanie negocjacji cenowych
 Kontrola budżetu zakupowego, identyfikacja potencjałów oszczędnościowych
 Wsparcie dla obszarów produkcyjnych, logistycznych, jakościowych i technicznych
Oczekiwania wobec kandydatów:
 Wykształcenie techniczne lub/i ekonomiczne
 Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów w sektorze budowlanym w
szczególności związanym z elewacjami alumniowo-szklanymi
 Zdolności analityczne
 Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjno-negocjacyjnym
 Znajomość programu MS Excel w stopniu zaawansowanym
 Znajomość programu AutoCAD
Oferujemy:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się biurze
Wyślij aplikację

* - pole wymagane

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA