Monter okien

Lokalizacja(e):
Polska,,dolnośląskie
Polska,,kujawsko-pomorskie
Polska,,lubelskie
Polska,,lubuskie
Polska,,łódzkie
Polska,,małopolskie
Polska,,mazowieckie
Polska,,opolskie
Polska,,podkarpackie
Polska,,podlaskie
Polska,,pomorskie
Polska,,śląskie
Polska,,świętokrzyskie
Polska,,warmińsko-mazurskie
Polska,,wielkopolskie
Polska,,zachodniopomorskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Paretti Agencja Doradztwa Personalnego
Data ogłoszenia:2017.11.14

Opis stanowiska:

  • Montaż plastikowych i aluminiowych okien
  • Praca przy remontach oraz na nowych budowach

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy i własny samochód (przy kilku osobach jedna powinna mieć)
  • Mile widziany certyfikat VCA lub SCC

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki 10 - 12 euro netto / h (zależnie od doświadczenia i umiejętności)
  • zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA