Menedżer Zespołu ds. Projektów IT

Lokalizacja(e):
Polska,Warszawa,mazowieckie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Citibank International PLC (Publiczna Spółka Akcyjna) Odział w Polsce
Data ogłoszenia:2017.11.14

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie portfelem projektów IT dla Sektora Bankowości Detalicznej, a w szczególności zapewnienie ich planowania, realizacji, monitorowania oraz raportowania w zakresie odpowiedzialności zespołu w odniesieniu do projektów IT realizowanych lokalnie, lub współrealizowanych lokalnie, oraz zapewnienie nadzoru i monitorowania nad projektami IT dostarczanymi przez partnerów zewnętrznych, w tym w szczególności z grupy kapitałowej Citi
  • Zarządzanie zespołem w celu zapewnienia efektywnej realizacji projektów z obszaru Systemów Informatycznych Sektora Bankowości Detalicznej
  • Efektywne zarządzanie wykonawcami i podwykonawcami  zarówno z grupy kapitałowej Citi jak i zewnętrznymi, w zakresie poziomu usług jak i prawidłowych rozliczeń finansowych oraz zgodności z prawem bankowym, w szczególności w zakresie outsourcingu oraz ochrony danych osobowych
  • Zapewnienie wdrażania nowych oraz usprawniania istniejących rozwiązań systemowych dla procesów biznesowych w obszarze Systemów Sektora Bankowości Detalicznej
  • Przygotowywanie i nadzór nad realizacją budżetu Technologii Detalicznej Banku
  • Bezpośredni nadzór na kontrolą poprawności realizacji zawartych kontraktów w zakresie projektów IT dla Sektora Bankowości Detalicznej  w zakresie zarówno merytorycznym jak i finansowym
  • Efektywna i partnerska współpraca z jednostkami biznesowymi i operacyjnymi banku jak również innymi jednostkami IT,  odpowiedzialnymi za infrastrukturę oraz wsparcie systemów

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem profesjonalistów z zakresu IT lub pokrewnego
  • Min. 3-5 letnie doświadczenie z zakresu prowadzenia projektów informatycznych
  • Duże doświadczenie i wiedza o systemach informatycznych
  • Doświadczenie we współpracy z partnerami i dostawcami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość wybranych metodyk zarządzania projektami (PMI/PRINCE2)
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność planowania
  • Zdolność do podejmowania szybkich i trafnych decyzji

Oferujemy:

  • Pracę na pełnym wyzwań stanowisku w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Udział w ciekawych, innowacyjnych projektach przy wykorzystaniu róznorodnych technologii
  • Możliwość pracy w doświadczonym zespole oraz międzynarodowym i wielokulturowym środowisku
  • Stabilność zatrudnienia i możliwości rozwoju w strukturach Banku na kilku scieżkach
    Elastyczne godziny pracy/praca zdalna
  • Liczne wyzwania w codziennej pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA