Inżynier - Elektryk R&D

Lokalizacja(e):
Polska,Przasnysz,mazowieckie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:ABB SP. Z O.O.
Data ogłoszenia:2017.11.07

Zadania:

  • Projektowanie i konstruowanie aparatów elektrycznych średnich napięć;
  • Wykonywanie i aktualizacja dokumentacji 2D/3D oraz nadzór nad procesem jej wdrażania na produkcji;
  • Analiza i optymalizacja konstrukcji istniejących oraz nowych produktów zgodnie z wymogami projektów rozwojowych;
  • Wsparcie działów produkcyjnych przy wdrażaniu nowych konstrukcji aparatów;
  • Udział w zarządzaniu projektami badawczo-rozwojowymi;
  • Nadzór oraz aktywne uczestnictwo w procesie produkcyjnym prototypów;
  • Współpraca z działami R&D za granicą.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: elektrotechnika, aparaty elektryczne, sieci energetyczne);
  • Minimum roczne doświadczenie na zbliżonych stanowiskach;
  • Język angielski - umożliwiający bezpośrednia komunikacje z innymi działami R&D za granicą;
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej w oparciu o SolidWorks lub inne środowisko 3D;
  • Znajomość zagadnień z zakresu pomiaru prądów, napięć w sieciach SN;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych;
  • Dyspozycyjność - możliwość wyjazdów zagranicznych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność samodzielnej kreatywnej pracy nad postawionymi zadaniami;
  • Zdolność analitycznego i kreatywnego myślenia.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowane pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA