Specjalista ds. zakupów i importu

Lokalizacja(e):
Polska,Wrocław,dolnośląskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:PGF URTICA Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.11.13

Opis stanowiska:

  • Współpraca z dostawcami z Polski i zagranicy– składanie zamówień, negocjowanie cen, warunków współpracy
  • Analiza rynku i wyszukiwanie optymalnych cenowo ofert
  • Współpraca z operatorami logistycznymi w transporcie morskim, lotniczym i drogowym
  • Sprawdzanie poprawności dokumentów importowych, przygotowywanie dokumentów do odprawy celnej - współpraca z agencjami celnymi
  • Prowadzenie korespondencji i rozmów z kontrahentami w języku angielskim
  • Odpowiedzialność za realizację procesu zakupów, analiza oraz bieżące uzupełnianie stanów magazynowych i odpowiedzialność za terminowość dostaw
  • Uczestniczenie w targach branżowych krajowych i zagranicznych
  • Tworzenie raportów i analiz

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Biegła umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Samodzielność, skrupulatność
  • Mile widziana znajomość prawa farmaceutycznego oraz doświadczenie w obsłudze klienta, logistyce

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesującą pracę, pełną wyzwań
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Rozwój poprzez różnorodność zadań
  • Dynamikę pracy w zespole
  • Bogaty koszyk benefitów: m.in. kartę sportową, opiekę medyczną, trenera biegowego, wyjazdy integracyjne

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA