Mechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja(e):
Polska,Zimna Wódka,opolskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Paretti Agencja Doradztwa Personalnego
Data ogłoszenia:2017.11.13

Obowiązki:

  • Wykonywanie napraw oraz prac montażowych
  • Realizacja zadań z zakresu przeglądów technicznych i utrzymania ruchu
  • Kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Współpraca przy większych naprawach według zlecenia
  • Dbanie o dobry stan maszyn oraz urządzeń

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w utrzymania ruchu
  • Wykształcenie zawodowe techniczne
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Znajomość eksploatacji urządzeń i instalacji technicznych
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Samodzielność
  • Odpowiedzialność
  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Różnorodne możliwości rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA