Lakiernik samochodowy

Lokalizacja(e):
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Paretti Agencja Doradztwa Personalnego
Data ogłoszenia:2017.11.13

Opis stanowiska:

  • malowanie elementów samochodów
  • ścieranie, matowienie, polerowanie, piaskowanie, spajanie
  • przygotowywanie bazy pod malowanie, odtłuszczanie, odkurzanie
  • malowanie sprayem (podkład, wstępne, ostateczne)
  • mieszanie farb

Wymagania:

  • przynajmniej 4 lata doświadczenia
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • dobra znajomość malowania sprayem (pistoletami airless)
  • zdolność pracy w grupie jak i samodzielnie
  • zdolność dotrzymywania terminów

Oferujemy:

  • 40 godzin pracy w tygodniu
  • 450 euro netto / tydzień
  • własny pokój, dostęp do wspólnej kuchni, łazienki etc. (opłacane przez pracodawcę)

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA