UX Designer

Lokalizacja(e):
Polska,Gdańsk,pomorskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:LPP S.A.
Data ogłoszenia:2017.11.13

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie nowoczesnych stron internetowych i aplikacji mobilnych,
  • śledzenie światowych trendów w zakresie UX/UI,
  • przeprowadzanie i analiza testów np. A/B,
  • wsparcie zespołu developerskiego na etapie implementacji,
  • benchmarkowanie dobrych wzorców i analiza konkurencji,
  • współtworzenie i wytyczanie kierunku rozwoju zespołu UX.

WYMAGANIA:

  • posiadają minimum 5 letnie profesjonalne doświadczenie jako UX Designer, Usabillity Designer lub podobne,
  • znają Axure RP na bardzo dobrym poziomie,
  • potrafią projektować makiety, definiować user flow i architektury informacji,
  • posiadają znajomość metod badawczych ilościowych i jakościowych, analizy uzyskanych wyników,
  • potrafią dobierać i używać narzędzia badawcze/warsztatowe na różnych etapach procesu projektowania UX/CX,
  • doskonale organizują pracę własną, są dokładne i wnikliwe,
  • znają Adobe Photoshop / Illustrator (mile widziane).

OFERUJEMY:

  • możliwość współtworzenia jednej z największych platform e-commercowych w Polsce,
  • elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym oraz świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do naszych sklepów),
  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA