Tester Systemów E-Commerce

Lokalizacja(e):
Polska,Gdańsk,pomorskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:LPP S.A.
Data ogłoszenia:2017.11.10

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozwój platformy sklepów internetowych największych marek odzieżowych w Polsce,
  • Przygotowanie i przeprowadzanie testów funkcjonalnych,
  • Definiowanie zespołowi developerskiemu wymaganych zmian,
  • Utrzymywanie i rozwój platformy testów automatycznych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów - preferowane kierunki ścisłe, szczególnie informatyka,
  • Skrupulatność i dokładność w przeprowadzaniu testów manualnych,
  • Wnikliwe analizowanie problemów oraz zgłaszanie defektów,
  • Znajomość systemu JIRA,
  • Znajomość podstaw HTML, CSS,
  • Podstawowa znajomość SQL,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Dokładność, systematyczność oraz samodzielność wykonywanych zadań,
  • Mile widziana podstawowa znajomość jednego z języków programowania: JAVA, PHP, Python

OFERUJEMY:

  • Realny wpływ na wygląd i działanie stron marek Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay,
  • Perspektywę rozwoju w zakresie najnowszych rozwiązań i narzędzi,
  • Udział w ciekawych projektach wykraczających poza standardowe strony internetowe,
  • Pracę w środowisku, gdzie ludzie i interakcje są ważniejsi niż procesy i narzędzia,
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjny systemem premiowy
  • Pakiet benefitów
  • Finansowanie zdanych certyfikatów

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA