Senior python developer

Lokalizacja(e):
Polska,Katowice,śląskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:IT Hunters
Data ogłoszenia:2017.11.03

Zakres obowiązków:

  • Praca w aplikacjach na dużą skalę przy użyciu metodologii
    Agile i SCRUM,
  • Wykonywanie Unit Tests,
  • Wykonywanie Code Revievs,
  • Współpraca z otwartym i profesjonalnym zespołem.

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych Python,(min. 4 lata)
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych używając Django, Tornado, Flask lub innego nowoczesnego frameworku,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Postawa proaktywna,
  • Umiejętność współdziałania w zespole,
  • Umiejętność organizacji pracy.

Dodatkowe atuty:

  • Praktyczne doświadczenie w technologiach tj. : Kafka, RabbitMQ, Redis, MySQL, Celery lub SQLAlchemy,
  • Doświadczenie w aplikacjach big traffic,
  • Doświadczenie w każdej innej niewymienionej technologii.

Klient oferuje:

  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Budżet szkoleniowy/ konferencyjny,
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • Pracę z najlepszymi programistami, którzy ciągle pragną się rozwijać.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

Mechanik

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Stanisławów Pierwszy, mazowieckie

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA