Praktykant/ka w zespole Cloud Platform

Lokalizacja(e):
Polska,Warszawa,mazowieckie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Samsung R&D Institute Poland
Data ogłoszenia:2017.11.07

Zadania

  • Wstępne testowanie wytwarzanych w zespole rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Aktywny udział w tworzeniu oprogramowania
  • Współpraca z członkami międzynarodowych zespołów projektowych

Wymagania

  • Studenci trzeciego roku studiów licencjackich bądź magisterskich na kierunku Informatyka
  • Znajomość technologii (co najmniej jednej): Python, Go, C++, Java, Spring
  • Praktyczna  znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • Znajomość systemów kontroli wersji: Git/Gerrit
  • Podstawowa znajomość technologii webowych: HTML5, JavaScript/jQuery, Angular (1x/4), CSS3, JSON/XML
  • Zainteresowanie najnowszymi trendami z obszaru Cloud Computing

Oferujemy

  • Płatną 3 miesięczna praktykę w międzynarodowej firmie (z możliwością przedłużenia)
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji w zespole światowej klasy specjalistów
  • Uczestnictwo w realizacji innowacyjnych i ciekawych projektów
  • Elastyczne godziny pracy

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.  Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

Mechanik

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Stanisławów Pierwszy, mazowieckie

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA