kierownik zmiany

Lokalizacja(e):
Polska,Głogów,dolnośląskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Randstad Polska
Data ogłoszenia:2017.10.30

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy i wyznaczanie celów dla podległych pracowników
  • współpraca z działem Produkcji
  • usprawnianie i modyfikowanie maszyn, zwiększanie wydajności zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną
  • monitorowanie pracy urządzeń
  • dbanie o gospodarkę magazynową
  • szkolenie operatorów maszyn

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • umiejętność analizy danych
  • dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników
  • umiejętność zarządzania zespołem

Oferta:

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w firmie (bez pośrednictwa Agencji Pracy)
  • rynkowe wynagrodzenie
  • realny rozwój
  • pracę w prężnie działającej firmie

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA