Python Developer

Lokalizacja(e):
Polska,Kraków,małopolskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:IT KONTRAKT Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.10.30

Obowiązki:

  • Razem z zespołem SCRUM-owym odpowiedzialny będziesz za analizę wymagań, oraz implementację usług dla budowanych przez naszą firmę rozwiązań IoT.
  • Rozwijane usługi dotyczyć będą między innymi usług zdalnego dostępu do urządzeń IoT przy zapewnieniu bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa, zbierania, oraz analizy danych energetycznych w narzędziach BigData.

Wymagania:

  • Co najmniej czteroletniego doświadczenia na stanowisku programisty Python / AngularJS
  • Doświadczenia w budowie aplikacji zgodnie z ideą mikroserwisów
  • Doświadczenia w zakresie skalowania aplikacji
  • Znajomości zagadnień z dziedziny bezpieczeństwa i kryptografii

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w zespole scrumowym
  • Praktyczna znajomość języków C / C++
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Big Data
  • Praktyczna znajomość koncepcji i narzędzi Continuous Integration (Jenkins, Travis, Bamboo)

Oferujemy:

  • Pracę wśród pasjonatów nowych technologii
  • Autonomię w realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w rozwijającej się branży IoT
  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę, lub współpracę w modelu B2B
  • Kartę Multisport

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

Mechanik

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Stanisławów Pierwszy, mazowieckie

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA