Inżynier Procesu Ekstruzji

Lokalizacja(e):
Polska,,śląskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:PGB Human Resources Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.10.30

Opis stanowiska:

  • nadzór nad procesem produkcji
  • wdrażanie nowych projektów oraz zmian inżynieryjnych zgodnie z procedurą,
  • wprowadzanie ulepszeń do obecnych rozwiazań produktowych
  • kontrola nad dokumentacją technologiczno-produkcyjną oraz jakościową na etapie wdrażania produktów,
  • kontrola stanu magazynów
  • współpraca z innymi działami firmy oraz dostawcami zewnętrznymi

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży tworzyw sztucznych
  • znajomość procesów ekstruzji i termo formowanie plastiku
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek związany z tworzywami sztucznymi)
  • mile widziane doświadczenie w branży automotive
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • benefity pozapłacowe
  • przyjazną atmosferę pracy

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA