Inżynier ds. wdrażania i doskonalenia procesu produkcji oprogramowania

Lokalizacja(e):
Polska,Warszawa,mazowieckie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Samsung R&D Institute Poland
Data ogłoszenia:2017.11.03

Zadania

  • Wdrażanie zmian procesowych w zespołach deweloperskich R&D
  • Mierzenie wydajności i wprowadzanie usprawnień w procesie wytwarzania oprogramowania
  • Analiza bieżących wymagań oraz dobór i wdrożenia narzędzi wspomagających proces produkcji oprogramowania
  • Zapewnianie wysokiej jakości procesu produkcji oprogramowania na każdym jego etapie - przez przeglądy dokumentacji i danych projektowych oraz prowadzenie wewnętrznych audytów zgodności z procesem
  • Prowadzenie lokalnych audytów jakości i wsparcie koreańskiej centrali w audytach korporacyjnych
  • Zbieranie, analiza i przetwarzanie danych związanych z procesem wytwarzania oprogramowania
  • Stałe wsparcie użytkowników procesu wytwarzania oprogramowania w zakresie konsultacji dot. jakości i wymagań procesowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (elektronika, telekomunikacja, informatyka lub pokrewne)
  • Wiedza z zakresu Inżynierii oprogramowania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub pokrewnych (Software Process Improvement, Software Quality Assurance, Software Testing)
  • Umiejętność sprawnego wykorzystania aplikacji Excel w doraźnej analizie danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • w tym  terminologii z zakresu Inżynierii Oprogramowania (niezbędna w codziennej komunikacji)

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w zakresie zagadnień związanych z zapewnieniem jakości oprogramowania w jego produkcji, w szczególności
    • Zarządzania konfiguracją
    • Pomiarem i analizą kluczowych wskaźników  wydajości (KPI) w procesie produkcji oprogramowania
    • Przeprowadzaniem inspekcji dokumentów projektowych, kodu, wewnętrznych audytów zgodności z procesem
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektami produkcji oprogramowania
  • Znajomość jednego lub więcek modeli i standardów związanych z branżą IT (CMMI, SPICE, 6SIGMA, ITIL)
  • Doświadczenie z rozwiązaniami wspomagającymi analizę danych (Reporting Services, inne)
  • Umiejętność efektywnego dzielenia się wiedzą, zdolności komunikacyjne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Prywatną opiekę medyczną (wliczając stomatologa)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Pakiet relokacyjny
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA