Starszy Inżynier Kosztów ds. przetwórstwa tworzyw sztucznych

Lokalizacja(e):
Polska,,lubuskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:ZF Group
Data ogłoszenia:2017.10.27

Globalne Biuro Zakupów w Częstochowie zajmuje się budowaniem globalnej strategii zaopatrzenia dla wszystkich zakładów ZF na całym świecie.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie analizy kosztów produkcji komponentów z tworzyw sztucznych (tkaniny, plastik, guma);
  • Tworzenie modeli kalkulacji kosztów (definicja formuł materiałowych, procesu, oprzyrządowania) dla technologii produkcji komponentów z tworzyw sztucznych;
  • Poprawa procesów efektywności procesów produkcyjnych u dostawców;
  • Analiza struktury kosztów producentów zaopatrujących ZF;
  • Uczestniczenie w procesie negocjacji z dostawcami;
  • Analizowanie wpływu koncepcji produktu i rozwiązań technicznych na koszt.

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych, lub inne kierunki ze specjalnością w tworzywach sztucznych;
  • Doświadczenie w zakładzie przetwarzającym tworzywa sztuczne na stanowisku inżyniera procesu lub inżyniera sprzedaży;
  • Dobra znajomość struktury kosztów komponentów z tworzyw sztucznych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Zdolności interpersonalne i negocjacyjne.

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Bądź częścią zespołu ZF i zaaplikuj poprzez przycisk Aplikuj teraz.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA