(Starszy) Inżynier ds. Bezpieczeństwa

Lokalizacja(e):
Polska,Kraków,małopolskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Samsung R&D Institute Poland
Data ogłoszenia:2017.11.02

Zadania

  • Doradztwo w kwestiach bezpieczeństwa biznesowego dla (pod) projektów oraz klientów
  • Wszelkie aspekty bezpieczeństwa związane z rozwojem prywatnych/hybrydowych chmur obliczeniowych
  • Bezpieczeństwo systemów operacyjncyh, IaaS, PaaS, DBaas, FaaS, SaaS, oraz LBaaS
  • Bezpieczeństwo kontenerów
  • Implementacja mechanizmów kontroli bezpieczeństwa
  • Analiza stanu bezpieczeństwa, zarządzanie incydentami oraz podatnościami
  • Badania rozwiązań bezpieczeństwa, wraz z analizą trendów

Wymagania

  • Doświadczenie z publicznymi, prywatnymi bądź hybrydowymi chmurami obliczeniowymi
  • Doświadczenie programistyczne: Python/Perl oraz Java/C
  • Znajomość:
    • Zabezpieczania chmur obliczeniowych lub systemów operacyjnych z rodziny Linux
    • Zabezpieczania kontenerów (Docker oraz LXC)
    • Zarządzania konfiguracją (Ansible, Heat lub Puppet)
  • Dobre zrozumienie wirtualizacji oraz chmur obliczeniowych
  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji informatyka, automatyka, telekomunikacja i/lub pokrewne
  • Biegła znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • ETSI i/lub 3GPP
    • Środowisk dostawców usług telekomunikacyjnych
    • Android, ARM TZ, KNOX
    • Amazon Web Services lub innych rozwiązań chmur obliczeniowych
    • Baz danych SQL oraz NoSQL (MySQL, MongoDB)
    • Serwerów aplikacyjnych Tomcat, Apache, Nginx
    • Technik testowania penetracyjnego i/lub skanerów
    • Systemów zarządzania użytkownikami, bezpieczeństwem oraz tożsamością, przykładowo:   OpenID Connect, oAuth
    • OWASP, STIG
  • Doświadczenie ze standardami, takimi jak: NIST, FIPS, ETSI, ISO, PCI-DSS
  • Certyfikaty bezpieczeństwa, takie jak: CISSP, CISA, CISM, CCSP, CCSS, CEH

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Prywatną opiekę medyczną (wliczając stomatologa)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Pakiet relokacyjny
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając w przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

Mechanik

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Stanisławów Pierwszy, mazowieckie

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA