kierownik zmiany

Lokalizacja(e):
Polska,Dąbrowa Górnicza,śląskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Randstad Polska
Data ogłoszenia:2017.10.26

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie pracy zespołu na produkcji  (ok. 40 osób)
  • planowanie oraz delegowanie zadań
  • zapewnienie ciągłości pracy produkcji
  • codzienne planowanie produkcji i raportowanie wykonanej pracy
  • zarządzanie pilnymi zamówieniami
  • podejmowanie decyzji w nagłych sytuacjach
  • odpowiedzialność za przekazywanie informacji pomiędzy zmianami
  • dbałość o właściwy poziom jakości wykonywanych prac
  • współpraca z działem BHP
  • szkolenie, walidacja i motywowanie podwładnych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem oraz kontrolą jakości w zakładzie produkcyjnym
  • praktyczna wiedza z zakresu produkcji specjalistycznej
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność wyznaczania i egzekwowania wyznaczonych zadań i celów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę docelową)
  • praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany, czasami w sobotę praca w formie nadgodzin
  • dodatki premiowe
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • zajęcia z języka angielskiego

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

KONSTRUKTOR

Schrag Polska Sp.z o.o.
Konstantynów Łódzki, łódzkie

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA