Programista php

Lokalizacja(e):
Polska,Warszawa,mazowieckie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:IT Hunters
Data ogłoszenia:2017.10.25

Opis stanowiska:

  • Programowanie dużych portali oraz innych aplikacji opartych na Symfony,
  • Programowanie systemów backendowych i prace frontendowe,
  • Udział w pracach projektowych dotyczących nowych aplikacji i rozbudowy aktualnej architektury.

Wymagania:

  • Znajomość PHP,
  • Znajomość JavaScript,
  • Umiejętność tworzenia poprawnego kodu HTML i CSS,
  • Znajomość tematyki relacyjnych baz danych i języka SQL,
  • Samodzielność.

Mile widziane:

  • Znajomość jQery i Linuksa,
  • Umiejętności pisania skryptów w bash'u,
  • Praktyczna znajomość nowoczesnych frameworków PHP (np.Symfony).

Klient oferuje:

  • Dogodną lokalizację biura tuż obok stacji metra,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Dofinansowanie do szkoleń,konferencji itp.,
  • Karta Multisport oraz opieka medyczna,
  • Chillout room.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

Mechanik

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Stanisławów Pierwszy, mazowieckie

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA