Starszy Administrator Systemów

Lokalizacja(e):
Polska,Gdańsk,pomorskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:LPP S.A.
Data ogłoszenia:2017.11.08

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dbanie o optymalizację i bezpieczeństwo systemów Linux,
  • bieżące utrzymanie oraz monitoring serwerów Linux,
  • współpraca z zespołami utrzymaniowymi oraz projektowymi,
  • wiedza sieciowa w stopniu średnio zaawansowanym.

WYMAGANIA:

  • posiadają doświadczenie w pracy z systemami Linux - głównie RedHat oraz Centos,
  • bardzo dobrze znają Bash i narzędzia linii poleceń,
  • znają przynajmniej część wymienionych technologii: PHP, Memcache, Redis, Nginx, Apache, HAProxy, Varnish, MySQL,
  • potrafią poszukiwać nowych rozwiązań, zapewniających rozwój infrastruktury,
  • znają zagadnienia związane z bezpieczeństwem IT,
  • są komunikatywne i potrafią pracować w zespole,
  • posługują się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • charakteryzują się rzetelnością i odpowiedzialnością za wykonywaną pracę,

OFERUJEMY:

  • pracę w doświadczonym zespole administratorów,
  • intensywny rozwój zawodowy, dostęp do nowych technologii,
  • stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (możliwe inne formy zatrudnienia),
  • system premiowy oraz świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do naszych sklepów),
  • uczestnictwo w procesie planowania oraz uruchamiania nowych systemów i usług,
  • dofinansowanie udziałów w sekcjach sportowych takich jak: biegowa, kolarska i triathlonowa

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

Mechanik

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Stanisławów Pierwszy, mazowieckie

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA