NFV Technical/Project Leader

Lokalizacja(e):
Polska,Kraków,małopolskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Samsung R&D Institute Poland
Data ogłoszenia:2017.11.01

Zadania

  • Jako lider/ka będziesz odpowiedzialny/a za projektowanie i implementację rozszerzeń OpenStack dla potrzeb telekomunikacji (carrier-grade performance and latency)
  • Będziesz koordynował/a pracę zespołu projektowego odpowiedzialnego za utrzymanie platformy NFV opartej o OpenStack
  • Będziesz angażował/a się w pracę OpenStack Open Source Community

Wymagania

  • Ukończone studia na kierunku Informatyka, Telekomunikacja lub pokrewnym
  • Min. 6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w tym min. 3 lata w koordynowaniu/ zarządzaniu zespołem
  • Ogólne zrozumienie koncepcji NFV
  • Bardzo dobra znajmość języka skryptowego Python
  • Doświadczenie z zakresu sieci IP, rozwiązań typu storage (objektowych, blokowych)
  • Bardzo dobra znajomość Linuksa i doświadczenie z wirtualizacją
  • Proaktywność i umiejętność rozwiązywania problemów

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • Doświadczenie z OpenStack, doświadczenie z wirtualizacją opartą o KVM i libvirt
  • Znajomość SR-IOV, DPDK i rozwiązań typu Open vSwitch
  • Znajomość rozwiązań typu High Availability (Pacemaker, Keepalived)
  • Doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania dla systemów telekomunikacyjnych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego. Możliwość nauki języka koreańskiego

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

Mechanik

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Stanisławów Pierwszy, mazowieckie

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA