Inżynier Sprzedaży (branża maszynowa, papiernictwo)

Lokalizacja(e):
Polska,,podkarpackie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:PGB Human Resources Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.10.16

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów, obsługa w zakresie zapytań ofertowych.
  • Tworzenie ofert dla Klientów, negocjacje handlowe.
  • Wizyty w siedzibach Klientów w Polsce i za granicą.
  • Udział w targach branżowych.
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane w zakresie budowy maszyn lub papiernictwa).
  • Doświadczenie handlowe w branży maszynowej.
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość, komunikatywność.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie.
  • Samodzielne, rozwojowe stanowisko oraz udział w ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku.
  • Uczestnictwo w ciekawych, zagranicznych podróżach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet świadczeń dodatkowych.
  • Możliwość rozwoju poprzez liczne szkolenia techniczne, językowe i inne.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA