Inżynier Procesu


Lokalizacja(e):
Polska,Wrocław,dolnośląskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Hays Poland Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.10.16

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG zlokalizowanej we Wrocławiu, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko Inżyniera Procesu.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizę procesów produkcyjnych oraz ich ciągłe doskonalenie i optymalizację, jak i również koordynowanie działań korygujących i zapobiegawczych. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za wsparcie operatorów na produkcji, opracowywanie dokumentacji i przygotowywanie raportów. Ponadto, będziesz kierować zespołami projektowymi, brać udział we wdrażaniu nowych produktów, maszyn i linii produkcyjnych oraz będziesz brać udział w audytach.

Idealny kandydat to osoba, która posiada wykształcenie wyższe techniczne oraz minimum rok doświadczenia w środowisku produkcyjnym, mile widziane na podobnym stanowisku w branży FMCG lub Automotive. Wymagana jest wiedza techniczna związana z Lean Manufacturing oraz wiedza techniczna/procesowa. Dla naszego Klienta ważne są zdolności analityczne i umiejętność logicznego myślenia. Konieczna jest znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym. Nasz Klient poszukuje osoby zaangażowanej w swoją pracę, lubiącą spędzać czas na produkcji, zorientowanej na wyniki i sumiennej.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego, pakiet socjalny i wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

 

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

 

wszystkie oferty

 

 

 

 
 
 

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA