CI engineer


Lokalizacja(e):
Polska,Okolice Rybnika,śląskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Hays Poland Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.10.17

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera ds. Optymalizacji Procesów.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych oraz implementację narzędzi lean manufacturing w zakładzie. Do zakresu obowiązków na tym stanowisku pracy, będzie należało również sporządzanie analiz i raportów, a także przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu kultury Lean oraz Six Sigma. Ponadto Inżynier ds. optymalizacji procesów będzie odpowiedzialny za monitorowanie kluczowych wskaźników ciągłego doskonalenia w zakładzie oraz raportowanie statusu i rodzajów oszczędności.

Idealny kandydat na to stanowisko pracy to osoba, która posiada wyższe wykształcenie techniczne (atutem będzie posiadanie kierunkowych studiów podyplomowych) oraz min. 2 lata doświadczenia w branży produkcyjnej na podobnym stanowisku (inżynier procesu, inżynier ds. lean manufacturing). Odpowiedni Kandydat to osoba, która bardzo dobrze orientuje się w zagadnieniach z obszaru optymalizacji procesów produkcyjnych (np. Kaizen, SMED, TPM, Kanban). Od kandydata oczekuję się dobrej znajomości języka angielskiego oraz praktycznej umiejętność optymalizacji produkcji z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i metod lean manufacturing.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

 

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

 

wszystkie oferty

 

 

 

 
 
 

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA