Regular PHP Developer


Lokalizacja(e):
Polska,Katowice,śląskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Hays Poland Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.10.18


Twoja następna firma
W związku z dynamicznym rozwojem struktur naszego klienta w Katowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko PHP Developera do nowo budowanego teamu.

Twoje następne stanowisko
Twoim zadaniem na tym stanowisku będzie tworzenie oprogramowania związanego z przetwarzaniem danych. Jednym z głównych zadań będzie budowanie zautomatyzowanych, redundantnych systemów zorientowanych na spójność i szybkość przetwarzania.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Jako idealny kandydat na to stanowisko powinieneś posiadać co najmniej 2 lat doświadczenia w programowaniu obiektowym w PHP. Poszukujemy kandydatów, którzy wykazują się znajomością tematyki kolejkowania wiadomości (takich jak RabbitMQ, ActiveMQ, Kafka) oraz umiejętnością praktycznego stosowania zdalnych API (takich jak REST, SOAP, RPC). Doświadczenie w pracy z systemami Key-Value Storage (takimi jak Redis czy memcached) oraz z bazami danych (takimi jak PostgreSQL, My SQL, MongoDB) jest również mile widziane Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z PHP7.

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, pakiet sportowo-rekreacyjny oraz ubezpieczenie grupowe. Dodatkowo, firma zapewnia wsparcie w rozwoju, atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez liczne szkolenia, konferencje.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

 

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

 

wszystkie oferty

 

 

 

 
 
 

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA