Inżynier Sprzedaży (uzdatnianie wody)

Lokalizacja(e):
Polska,Warszawa,mazowieckie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:PGB Human Resources Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.10.19

Opis stanowiska:

Sprzedaż urządzeń i środków chemicznych.
Doradztwo techniczne w zakresie uzdatniania wody.
Nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientami.
Pozyskiwanie nowych Klientów.
Przygotowywanie ofert i raportów handlowych.
Wykonywanie podstawowych czynności kalibracyjnych, dozujących, pomiarowych itp.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Wiedza z zakresu chemii oraz uzdatniania wody.
Gotowość do wyjazdów służbowych (przede wszystkim Polska centralna i południowa).
Prawo jazdy kat. B.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Ubezpieczenie i pakiet socjalny.
Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy).
Pracę w miłej atmosferze.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA