Inżynier ds. rozwoju dostawców


Lokalizacja(e):
Polska,Okolice Legnicy,dolnośląskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Hays Poland Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.10.21

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej zlokalizowana w północnej części województwa dolnośląskiego.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Inżyniera SQD, który będzie odpowiadał za rozwój i doskonalenie dostawców, wsparcie w rozwiązywanie problemów jakościowych na produkcji i na wejściu, przeprowadzanie audytów oraz nadzór i doskonalenie systemu zarządzania jakością ISO/TS 16949:2002.

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego (idealnie technicznego), doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej, znajomości wymagań ISO/TS 16949:2009 i VDA 6.3) oraz narzędzi jakościowych: SPC, MSA, Ishikawa, 5 why, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego), gotowości do wyjazdów służbowych oraz znajomości SAP, Q-DAS i APIS.

W zamian za zaangażowanie i profesjonalizm klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, dostęp do szkoleń, rozwój kompetencji zawodowych oraz przyjazną atmosferę pracy i bogaty pakiet benefitów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

 

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

 

wszystkie oferty

 

 

 

 
 
 

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA