Inżynier ds. Jakości Dostaw


Lokalizacja(e):
Polska,Okolice Legnicy,dolnośląskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Hays Poland Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.10.21

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej zlokalizowana w północnej części województwa dolnośląskiego.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Inżyniera ds. Jakości Dostawców (SQA), który będzie odpowiadał za rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych zarówno na produkcji jak i u dostawcy, nadzór nad procesem reklamacyjnym u dostawcy, udział w ocenie oraz w procesie doskonalenia dostawców, aktywne wsparcie w procesie PPAP oraz przeprowadzanie audytów u dostawców.

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego (idealnie technicznego), doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej, znajomości wymagań ISO/TS 16949:2009 i VDA 6.3) oraz narzędzi jakościowych: Ishikawa, 5 why, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego), gotowości do wyjazdów służbowych, umiejętności pracy w zespole i ukierunkowania na potrzeby klienta a także samodzielności.

W zamian za zaangażowanie i profesjonalizm klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, dostęp do szkoleń, rozwój kompetencji zawodowych oraz przyjazną atmosferę pracy i bogaty pakiet benefitów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

 

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

 

wszystkie oferty

 

 

 

 
 
 

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA