PROGRAMISTA PHP

Lokalizacja(e):
Polska,Sopot,pomorskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Jobhouse Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.10.24

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowany profil informatyczny)
  • 3-letnie praktyczne doświadczenie w programowaniu
  • biegła znajomość PHP OOP, html, xml, java script
  • mile widziana znajomość bazy MySQL lub podobnej
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność w łączeniu informatyki  z biznesem
  • mile widziane udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki:

  • rozwój aplikacji do sprzedaży produktów finansowych (programowanie)
  • testowanie i rozwój funkcjonalny oraz ergonomiczny oprogramowania
  • kontrola i optymalizacja bazy danych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia za realizację celów)
  • pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się firmie z branży finansowej
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • zatrudnienie w firmie o wysokich standardach jakości
  • miłą atmosferę pracy

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

Mechanik

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Stanisławów Pierwszy, mazowieckie

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA