Senior Fullstack Developer

Lokalizacja(e):
Polska,Lublin,lubelskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:IT Hunters
Data ogłoszenia:2017.10.24

Opis stanowiska:

  • projektowanie, implementacja oraz rozwój aplikacji webowych oraz serwerowych;
  • zachowanie standardów, jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania;
  • aktywne uczestnictwo w ulepszaniu procesów i produktów;
  • tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej.

Wymagania:

  • min.roczne komercyjne doświadczenie w tworzeniu front-endów aplikacji webowych i/lub aplikacji serwerowych;
  • umiejętność programowania w Django/Python oraz React lub w podobnych frameworkach JavaScript.
  • dobra znajomość programowania serwerowego i baz danych;
  • znajomość środowiska Linux na poziomie administracyjnym;
  • znajomość dobrych praktyk programowania - code review, testy jednostkowe, repozytorium kodu, design patterns;
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji technicznej;

Mile widziane:

  • dobra znajomość JavaScript (w tym OOP), CSS, HTML5;
  • dobra znajomość baz danych MySQL;
  • dobra znajomość jednego z frameworków: AngularJS, Ember.js lub jQuery;
  • znajomość jednego z pre-procesorów CSS - SASS lub LESS;
  • znajomość aspektów RWD oraz frameworka Bootstrap;
  • znajomość innych języków programowania serwerowego takich jak PHP lub Ruby;
  • znajomość innych baz danych, takich jak PostgreSQL, SQLite, MongoDB;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw obsługi programu Photoshop.

Klient oferuje:

  • pracę w młodym, wspierającym się zespole w przyjaznej atmosferze;
  • udział w innowacyjnych i ciekawych projektach;
  • współtworzenie unikalnych i kreatywnych rozwiązań;
  • możliwość dopasowania czasu pracy do indywidualnych potrzeb;
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego;
  • umowę o pracę, szkolenia oraz udział w konferencjach;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki uznaniowe;
  • wyjazdy integracyjne, wyjścia okolicznościowe oraz inne udogodnienia.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA