Web designer

Lokalizacja(e):
Polska,Łódź,łódzkie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:IT Hunters
Data ogłoszenia:2017.10.24

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie projektów z wykorzystaniem poniższych technologii,
  • Tworzenie i modyfikacja stron internetowych oraz aplikacji mobilnych,
  • Kreowanie nowych rozwiązań w obrębie interfejsów graficznych,
  • Kontrola nad wprowadzanymi zmianami

Wymagania:

  • Doskonała znajomość HTML5,
  • Doskonała znajomość CSS3; znajomość BEM (również praktyczna),
  • Znajomość Bootstrap i BEM w zagadnieniach RWD,
  • Doświadczenie z jQuerryPodstawowa znajomość: PHP/ Smart engine,
  • Podstawowa znajmość GIT,
  • Znajomość MVC,
  • Zmysł estetyki, doświadczenie z UI/UX design,
  • Podstawowa znajomość programów do grafiki rastrowej i wektorowej.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie z AngularJS lub innymi MVC-JS,
  • OOP w JS oraz PHP.

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Dofinansowanie do Karty Maultisport,
  • Opiekę medyczną,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • Możliwość awansu wewnątrz grupy.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

Mechanik

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Stanisławów Pierwszy, mazowieckie

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA