Web developer

Lokalizacja(e):
Polska,Łódź,łódzkie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:IT Hunters
Data ogłoszenia:2017.10.24

Opis stanowiska:

  • Tworzenie aplikacji webowych w językach: PHP, MYSQL, HTML, CSS, JavaScript,
  • Usprawnianie funkcjonalności serwisu,
  • Nadzorowanie sprawności serwisu oraz naprawa usterek,
  • Kreowanie nowych rozwiązań na potrzeby serwisu,
  • Projektowanie usług sieciowych w językach: PHP, XML
    (API komunikacyjne),
  • Administracja i konfiguracja serwerów (Linux) i usług
    (www, mail, ftp, mysql),
  • Tworzenie skryptów automatyzujących powtarzalne zadania
    (Bash, PHP, Perl),
  • Kreowanie nowych rozwiązań przy użyciu innowacyjnych technologii.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - informatyczne lub pokrewne
    (ew. 4-5 rok studiów),
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość: HTML, CSS, JavaScript/Ajax, jQuery, REST,
  • Znajomość SON/XML z poziomu JavaScript;
  • Znajomość UX, usability,
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność w działaniach,
    dbałość o szczegóły,
  • Dobra znajomość j.angielskiego.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość zasad projektowania graficznego,
  • Doświadczenie w budowie serwisów mobilnych oraz RWD,
  • Znajomość Redmine, Git.

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Dofinansowanie do Karty Maultisport,
  • Opiekę medyczną,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • Możliwość awansu wewnątrz grupy.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA