Młodszy inżynier sieci IP

Lokalizacja(e):
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Hays Poland Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.09.15

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – Producenta systemów wideo – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków
Forma zatrudnienia: B2B (umowa via HAYS) lub Umowa Zlecenie – brak UoP
Stawka: 350-400 PLN netto + VAT / dzień (przy UZ 370-420 PLN brutto / dzień)
Realizacja: współpraca długofalowa

Poszukujemy osób, które są na ostatnim roku studiów z zakresu Informatyki, Telekomunikacji lub pokrewnych lub posiadają minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Wyjazdy służbowe – około 30 dni w roku (Europa, USA, Australia). Możliwość zmniejszenia ilości tych dni.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość architektury PC oraz systemów operacyjnych Windows
- bardzo dobra znajomość sieci IP
- płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1)
- znajomość zagadnień administracji systemów Linux

Mile widziane:
- doświadczenie w testowaniu i wdrażaniu oprogramowania
- umiejętność tworzenia prostych skryptowych narzędzi do automatyzacji testów lub analizy wyników
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zadania:
- testowanie urządzeń i oprogramowania
- analiza oprogramowania oraz przygotowanie i wykonywanie testów systemowych
- wsparcie techniczne dla zainstalowanych systemów
- prezentacje i szkolenia klientów i partnerów

Oferujemy:
- benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
- elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie

Zachęcam do aplikowania!

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

KONSTRUKTOR

Schrag Polska Sp.z o.o.
Konstantynów Łódzki, łódzkie

KOMISJONER

LIMNUSWORK Sp. z o.o.
Niemcy, -- dowolny Region --

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA