BUSINESS INTELLIGENCE ANALYST

Lokalizacja(e):
Polska,Wrocław,dolnośląskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Lindorff SA
Data ogłoszenia:2017.09.12

Opis stanowiska:

  • udział w wewnętrznych projektach analitycznych
  • rozbudowa hurtowni danych
  • odpowiedzialność za optymalizacje procesów wewnętrznych
  • bieżące raportowanie wydajności
  • określanie KPI dla zespołów operacyjnych
  • wsparcie zespołu HD w bieżących pracach rozwojowych i utrzymaniowych
  • zbieranie wymagań biznesowych
  • wspieranie zespołu deweloperskiego podczas analizy wymagań
  • tworzenie interaktywnych raportów na potrzeby grupy Business Intelligence oraz jednostek biznesowych organizacji

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego, kierunki: ekonometria, analiza finansowa, matematyka
  • minimum 3 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomość: SQL' a, narzędzi pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w międzynarodowej organizacji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne  wynagrodzenie poparte systemem premiowym
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dostęp do systemu MyBenefit
  • pracę w firmie ukierunkowanej na stały rozwój - gwarantujemy min. 8 szkoleń rocznie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA