Specjalista ds. Logistyki

Lokalizacja(e):
Polska,Warszawa,mazowieckie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:PGB Human Resources Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.09.12

Opis stanowiska:

  • Koordynacja i nadzór nad całym łańcuchem dostaw w firmie.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami oraz firmami transportowymi.
  • Analizowanie i optymalizowanie kosztów transportu.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia terminowych dostaw.
  • Monitorowanie zamówień i realizacji dostaw.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży FMCG na analogicznym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Znajomość podstawowych pojęć logistycznych i transportowych.
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe: Logistyka, Transport.
  • Umiejętność planowania, dobra organizacja pracy.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność, operatywność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę.
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA