Manager Regionu

Lokalizacja(e):
Polska,,opolskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:PGB Human Resources Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.09.12

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za kontakt z klientami firmy
  • rozwój istniejącej sieci sprzedaży
  • nawiązywanie współpracy z nowym klientem
  • aktywny udział we wprowadzaniu nowych produktów
  • opracowywanie strategii rozwoju i planów działania dla regionu
  • realizacja budżetu sprzedażowego
  • organizacja poletek pokazowych oraz współpraca ze stacjami doświadczalnymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie rolnictwa
  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży rolniczej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zorientowanie na cel działania
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • gotowość do założenia działalności gospodarczej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • współpraca na zasadzie samozatrudnienia
  • wynagrodzenie miesięczne powiększone o premie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pakiety szkoleń rozwijających umiejętności
  • możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA