PHP Developer


Lokalizacja(e):
Polska,Gdańsk,pomorskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Hays Poland Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.08.31

Twoja następna firma

Dobrze prosperująca polska organizacja z branży wydawniczej. Z powodu rozwoju działalności, klient poszukuje osoby na stanowisko PHP Developer.

Twoje następne stanowisko

Jako programista będziesz zaangażowany w pracę przy systemie dedykowanym dla rynku edukacyjnego. Do Twoich obowiązków należeć będzie monitorowanie, utrzymanie systemu. Ponadto będziesz odpowiedzialny za realizację nowych funkcjonalności. Na co dzień będziesz miał okazję pracować w dynamicznie działającym, kilku osobowym zespole.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Szukamy osoby ambitnej, która posiada już komercyjne doświadczenie programistyczne. Jeżeli dobrze znasz PHP 7, MySQL, HTML5, CSS3, JavaScript, reguły SOLID to jesteś osobą, której szukamy. Osoba na tym stanowisku powinna wykazywać się samodzielnością oraz kreatywnością. Dodatkowym plusem będzie doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych oraz znajomość takich aspektów technicznych jak PostgreSQL, Slack, PhpStorm, GitLab, Vagrant, PHPUnit, ElasticSearch, Gulp, SASS, Node.js

Co zyskujesz?

Na co dzień będziesz pracował z nowoczesnymi technologiami w dynamicznie rozwijającym się, kilkuosobowym zespole. Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Ponadto pracodawca zapewnia szereg świadczeń pozapłacowych takich jak szkolenia, pakiet medyczny, kartę Multisport, atrakcyjne zniżki na usługi kompleksu sportowego czy cykliczne wyjazdy i imprezy integracyjne.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

 

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

 

wszystkie oferty

 

 

 

 
 
 

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA