Kierownik robót elektrycznych


Lokalizacja(e):
Polska,Woj. mazowieckie,mazowieckie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Hays Poland Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.08.30


Twoja następna firma
Będziesz pracował dla jednej z większych firm budowlanych na rynku, o uznanej marce, dobrej pozycji i portfolio wielu zrealizowanych projektów. Firma jest rozpoznawalną marką o dobrej opinii wśród klientów oraz pracowników. W związku z ciekawym kontraktem prowadzonym w woj. mazowieckim nasz Klient poszukuje Kierownika robót elektrycznych.

Twoje następne stanowisko
Będziesz realizował interesujące projekty kubaturowe rozpoczynając od wymagającego tematu będącym ciekawym wyzwaniem. Będziesz odpowiadał za wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych na obiekcie poprzez kontrolę i nadzór nad firmami podwykonawczymi, jakością i terminowością wykonania prac. Będziesz odpowiadał za przeprowadzenie odbiorów instalacji oraz bezpieczeństwo na budowie. 

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Aby odnieść sukces w tej rekrutacji musisz posiadać uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń w zakresie instalacji i sieci elektrycznych oraz dysponować poświadczeniem bezpieczeństwa upoważniającym do dostępu do informacji niejawnych na poziomie NATO Confidential. Musisz być osobą dobrze zorganizowaną i sumienną. Znajomość języka angielskiego byłaby dodatkowym atutem.

Co zyskujesz?
W zamian zrealizujesz ciekawe projekty niedostępne dla większości inżynierów na rynku, pracując dla znanej firmy. Otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do Twoich kwalifikacji i doświadczenia wraz z pakietem benefitów socjalnych uwzględniającym prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenia, szkolenia).

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

 

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

 

wszystkie oferty

 

 

 

 
 
 

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA