Planista Produkcji


Lokalizacja(e):
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Hays Poland Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.08.25

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej zlokalizowana w północnej części województwa dolnośląskiego.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Planisty Produkcji, która będzie odpowiadała za harmonogramowanie produkcji oraz planowanie dostępności maszyn i urządzeń. Planista będzie również odpowiedzialny za zarządzanie gospodarką materiałową i zapasem na magazynie.

Od kandydatów oczekujemy minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomości systemu SAP (MM,PP) oraz znajomości pakietu MS Office (MS Excel). Ponadto od osoby zatrudnionej na tym stanowisku wymagana jest przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego, rzetelność, dokładność oraz umiejętność współpracy w zespole.

W zamian za zaangażowanie i profesjonalizm klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, dostęp do szkoleń, rozwój kompetencji zawodowych oraz przyjazną atmosferę pracy i bogaty pakiet benefitów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

 

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

 

KONSTRUKTOR

Schrag Polska Sp.z o.o.
Konstantynów Łódzki, łódzkie

KOMISJONER

LIMNUSWORK Sp. z o.o.
Niemcy, -- dowolny Region --

wszystkie oferty

 

 

 

 
 
 

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA