Senior Java Developer

Lokalizacja(e):
Polska,Poznań,wielkopolskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:IT Hunters
Data ogłoszenia:2017.08.18

Opis stanowiska:

  • efektywne wytwarzanie oprogramowania
  • ambitne zadania wymagające i analitycznego myślenia i kreatywności
  • optymalizacja i dbanie o wysoką jakość kodu
  • praca w zespole scrum’owym
  • 50% czasu pracy - tworzenie nowych rzeczy
  • 40% czasu pracy  - utrzymanie, naprawa błędów
  • 5% czasu pracy - spotkania
  • 5% czasu pracy - tworzenie dokumentacji technicznej
  • Stack technologiczny firmy:Distributed architecture, Microservices, Spring Cloud, JSON, Spring Boot, Camel, PostgreSQL, jUnit, Eureka, Linux, Redis, Swagger, Spring Security, Camunda, EIP, Liquibase, Python, Tomcat, BPMN, Docker, Kafka, oAuth, SQL

Wymagania:

  • znajomość następujących technologii:

               Java 8, JPA (Hibernate), JUnit, Spring, Distributed architecture

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Camel
  • Doświadczenie pracy w systemie Linux
  • Microservices
  • Maven

Klient oferuje:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje, międzynarodowe konferencje
  • elastyczne godziny pracy, opieka zdrowotne, pakiet sportowy, angielski w godzinach pracy

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

LAMINATOR

LIMNUSWORK Sp. z o.o.
Niemcy, -- dowolny Region --

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA