Dyrektor Działu Realizacji

Lokalizacja(e):
Polska,Warszawa,mazowieckie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Michael Page
Data ogłoszenia:2017.08.10

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe - kierunek budowlany
  • Minimum 10 lat doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu inwestycji budowlanych (budownictwo komercyjne oraz mieszkaniowe)
  • Doświadczenie w realizacji projektów w systemie Construction Management
  • Znajomość aktualnych przepisów budowlanych oraz zagadnień związanych z realizacją projektów budowlanych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Skuteczność w działaniu oraz bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Opis stanowiska / Job description:

  • Zarządzanie działem realizacji projektów
  • Kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu oraz rozliczenia inwestycji
  • Współpraca ze wszystkim stronami zaangażowanymi w proces inwestycyjnymi oraz instytucjami zewnętrznymi
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z urzędami, gestorami mediów i podwykonawcami
  • Nadzorowanie nad prawidłowością przebiegu i koordynacja procesów przetargowych na wybór generalnego wykonawcy, podwykonawców oraz projektantów

Oferujemy / We offer:

  • Odpowiedzialność za realizację wymagających oraz prestiżowych inwestycji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA