Projektant i konserwator płyt elektrotechnicznych

Lokalizacja(e):
Polska,Legnica,dolnośląskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Viessmann Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.08.10

Grupa przedsiębiorstw firmy Viessmann jest jednym z wiodących w skali światowej producentów systemów techniki grzewczej.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, wykonywanie oraz naprawa płyt testujących do produkcji kabli i wiązek kablowych
  • optymalizacja stanowisk testujących i programowanie urządzeń testujących

Kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektronicznym, elektrycznym lub elektromechanicznym
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w nowocześnie zarządzanej i rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, dofinansowane obiady, karty benefitowskie Multisport, karnety do kina oraz teatru, bezpłatny dostęp do hali sportowej, wyjazdy na narty, itp.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA