junior java developer

Lokalizacja(e):
Polska,Warszawa,mazowieckie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Randstad Polska
Data ogłoszenia:2017.08.10

Zakres obowiązków:

Fascynują Cię programowanie JEE?

Myślisz, żeby rozwijać swoją ścieżkę profesjonalną właśnie w tym kierunku?

W takim razie świetnie trafiłeś!

Nasz klient jest otwarty na osoby, które są na początku swojej przygody z programowaniem, będą jednak pracować w doświadczonym zespole i uczyć się od najlepszych specjalistów.

Praca w pełnym wymiarze godzin w centrum Warszawy.

Oczekiwania:

  • kandydat na stanowisko będzie odpowiedzialny za przygotowanie usług i aplikacji serwerowych dla klientów biznesowych z różnych sektorów
  • praca w takich technologiach jak JEE, Spring, HTTP/1.1, JSON/XML, RESTful API, HTML, JavaScript, SQL/NoSQL, Angular JS/Node JS/Ext JS (praca jako backend developer z elementami forntendu)

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • karty MultiSport i Benefit
  • ubezpieczenie na życie
  • kartę lunchową
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA