Koordynator Zmian Technicznych

Lokalizacja(e):
Polska,Częstochowa,śląskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:ZF Group
Data ogłoszenia:2017.08.03

Zakres obowiązków

  • Techniczna ocena zmian komponentów elektronicznych w modułach hamulcowych.
  • Techniczna ocena oraz szacowanie ryzyka wpływu zmian komponentów elektronicznych w sterownikach układów hamulcowych.
  • Planowanie testów dla zmian komponentów elektronicznych.
  • Koordynacja i raportowanie przeprowadzanych walidacji układów oraz pojedynczych komponentów elektronicznych;
  • Wsparcie we wstępnej ocenie ryzyka dla wszystkich zmian komponentów elektronicznych dla GEE-Global Engineering Electronics;
  • Wstępna analiza nowych komponentów oraz zamienników dla aktualnych komponentów elektronicznych;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowanie kierunki: elektronika, mechanika, mechatronika
  • Znajomość komponentów elektronicznych, preferowana w branży automotive
  • Mile widziane doświadczenie w testach i we wprowadzaniu komponentów elektronicznych do produkcji
  • Mile widziana znajomość technologii półprzewodnikowej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę sportową MY BENEFIT;
  • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi;
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA