Inżynier ds. realizacji inwestycji

DEKRA Praca Sp. z o.o. ( zobacz stronę pracodawcy )
Lokalizacja(e):
Polska,Poznań,wielkopolskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:DEKRA Praca Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.07.28

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER DS. REALIZACJI INWESTYCJI

Branża telekomunikacyjna

Opis stanowiska:

Zadania:

  • Prowadzenie/koordynowanie procesu pozyskiwania lokalizacji dla nowych inwestycji operatorów telefonii komórkowej
  • Prowadzenie/koordynowanie procesu pozyskiwania opinii oraz decyzji niezbędnych do legalizacji planowanych przedsięwzięć budowlanych
  • Koordynacja, kontrola i rozliczanie prac budowlanych realizowanych przez podwykonawców zadań inwestycyjnych
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów, analiz i weryfikacji związanych z prowadzonymi zadaniami inwestycyjnymi
  • Prognozowanie terminów zakończenia poszczególnych faz prowadzonych procesów inwestycyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – inżynier budownictwa
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (w zakresie kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń będą dodatkowy atutem)
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów infrastrukturalnych
  • Dobra znajomość przepisów prawa związanych z procesem inwestycyjnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność rozliczania inwestycji budowlanych

Oferujemy:

  • zatrudnienie za pośrednictwem naszej Agencji w prężnie rozwijającej się firmie zapewniającej profesjonalne usługi związane z sieciami radiowymi
  • współpracę na czas realizacji projektu (do końca roku 2018)
  • ponadprzeciętne wynagrodzenie
Wyślij aplikację

* - pole wymagane

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA