Koordynator ds. Marketingu

Lokalizacja(e):
Polska,Warszawa,mazowieckie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Michael Page
Data ogłoszenia:2017.07.24

Kogo szukamy / Profile description:

  • 3 - 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku koordynatora ds. Marketingu
  • Doświadczenie i znajomość branży nieruchomości (sektor deweloperski)
  • Wykształcenie wyższe (kierunek Marketing, PR, Socjologia)
  • Dobra znajomość MS Office, Adobe
  • Znajomość podstawowych narzędzi graficznych
  • Lekkie pióro
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość mediów społecznościowych

Opis stanowiska / Job description:

  • Nadzór nad funkcjonowaniem działu marketingu
  • Planowanie mediów
  • Organizacja przetargów
  • Aktualizacja budżetów i media planów
  • Współpraca z agencjami i dostawcami
  • Przygotowywanie raportów dla Zarządu
  • Przeprowadzenie analiz marketingowych
  • Przygotowanie materiałów marketingowych
  • Przygotowanie i koordynacja kampaniami marketingowymi
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • Nadzór i bieżąca aktualizacja strony internetowej
  • Weryfikacja faktur marketingowych
  • Koordynacja działań PR

Oferujemy / We offer:

  • Pracę w stabilnej organizacji
  • Stałe zatrudnienie
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Możliwość rozwoju
  • Praca przy realizacji ciekawych projektów
  • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

LAMINATOR

LIMNUSWORK Sp. z o.o.
Niemcy, -- dowolny Region --

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA