Koordynator ds. Technicznych

Lokalizacja(e):
Polska,Warszawa,mazowieckie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Michael Page
Data ogłoszenia:2017.07.24

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w branży budowlanej
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu warunków technicznych wykonywania robót
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Gotowość pracy w niestandardowych godzinach pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. dobrym
  • Dobra znajomość MS Office i programów do kosztorysowania
  • Znajomość programu CAD - poziom podstawowy

Opis stanowiska / Job description:

  • Prowadzenie ewidencji zgłaszanych wad w okresach gwarancji i rękojmi obiektów
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami w ramach przeprowadzanych czynności w postępowaniu z wadami
  • Klasyfikacja zgłoszonych wad pod kątem uznania ich zasadności
  • Przekazywanie informacji do gwarantów w ramach postępowania z wadami w okresie gwarancji
  • Stały kontakt z gwarantami
  • Budowanie długofalowych kontaktów z firmami wykonawczymi
  • Zlecania napraw gwarancyjnych firmom zewnętrznym
  • Kontrola nad przebiegiem usuwania wad
  • Kontrola terminowości postępowań na każdym etapie po zgłoszeniu
  • Prowadzenie bieżącego raportowania o stanie wad
  • Wsparcie techniczne dla zespołu obsługi klienta
  • Zawierania umów na serwisy i konserwację obiektów
  • Udział w odbiorach i przeglądach lokatorskich
  • Budowanie bazy firm serwisowych/zarządzających
  • Bieżące wsparcie techniczne w kontaktach z klientami i wspólnotami
  • Prowadzenie całego procesu administracji zmian lokatorskich

Oferujemy / We offer:

  • Pracę w stabilnej organizacji
  • Stałe zatrudnienie
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Praca przy realizacji ciekawych projektów
  • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA