Koordynator Instalacji Sanitarnych


Lokalizacja(e):
Polska,Warszawa,mazowieckie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Hays Poland Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.06.22


Twoja następna firma
Twój nowy pracodawca to międzynarodowy deweloper powierzchni komercyjnych, który pochwalić się może zrealizowaniem jednych z najbardziej rozpoznawalnych obiektów budowlanych. W związku z ambitnymi planami inwestycyjnymi oraz kolejnymi interesującymi projektami, Nasz Klient chciałby wzmocnić zespół inżynierski o doświadczonego Koordynatora Instalacji Sanitarnych w Warszawie.

Twoje następne stanowisko
Będziesz odpowiedzialny za koordynację branży sanitarnej dla nowego projektu biurowego w prestiżowej warszawskiej lokalizacji. Do Twoich głównych zadań będzie należała analiza i optymalizacja rozwiązań projektowych, kontrola zgodności wykonywania prac z projektami na etapie realizacji, udział w wyborze firm wykonujących odpowiednie zakresy prac. Będziesz koordynował branżę sanitarną dla tego projektu współpracując z projektantami, wykonawcami, inspektorami nadzoru. 

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby z bogatym doświadczeniem projektowym, która jednocześnie pracuje lub pracowała w przeszłości na budowie i zna charakterystykę pracy z wykonawstwem. Istotnym elementem jest posiadanie uprawnień oraz umiejętność porozumiewania się w języku angielskim. 

Co zyskujesz?
W zamian otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, a swoje ambicje zawodowe będziesz realizował poprzez prace na prestiżowych projektach przy obiektach będących wyzwaniem pod względem projektowym oraz realizacyjnym.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

 

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

 

wszystkie oferty

 

 

 

 
 
 

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA